Maj 19, 2015

Warsztaty: Wolontariusz- lider społecznej zmiany

Startujemy z warsztatami skierowanymi do olsztyńskiej młodzieży. A czego będziemy się uczyć? Jak stać się liderem społecznej zmiany!

„Wolontariusz – lider społecznej zmiany” jest projektem, w ramach którego młodzież z Olsztyna będzie miała szansę na to, aby wziąć udział w ciekawych warsztatach i szkoleniach.

Pierwszym etapem projektu było nakręcenie filmiku dobrych praktyk. Już dziś zapraszamy do obejrzenia trailera:

Na spotkaniach zobaczymy full version!

Kolejną częścią projektu jest zorganizowanie warsztatów w olsztyńskich szkołach (III i X Liceum Ogólnokształcące z Olsztyna).

A co potem?

Już w czerwcu przygotujemy 8 godziny, bezpłatny warsztat pt. „Wolontariusz – lider społecznej zmiany”. Podczas tego spotkania młodzi wolontariusze zdobędą wiedzę z tego jak planować ciekawe działania, budować zespół, rozpoznawać potrzeby i zasoby grupy oraz motywowania innych do działania. Jesteś zainteresowany? Już dziś czekamy na twój kontakt. Mamy tylko 10 miejsc, dlatego kto pierwszy ten lepszy.

Ostatni etap to…

Szkolenie dla przyszłych koordynatorów pracy woluntarystycznej. Dotyczyć ono będzie sposobów wzmacniania rozwoju i potencjału młodych wolontariuszy oraz metod zarządzania zespołem w organizacji. Szkolenie skierowane będzie dla 15 przedstawicieli organizacji pozarządowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Wolontariusz – lider społecznej zmiany”

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami:

kontakt@eserpionier.eu

tel. 693 949 984