Maj 2, 2016

TechKlub Olsztyn #22

Wszystkich miłośników nowych technologii, mediów i marketingu zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu TechKlub Olsztyn.

techklub.pl/olsztynOBOWIĄZKOWA REJESTRACJA*

Tematyka naszych spotkań często dotyka mediów. Zazwyczaj koncentrujemy się na kanałach internetowych, jednak kilkukrotnie mieliśmy też okazję do wysłuchania osób związanych z  mediami tradycyjnymi: prasą i radiem. Na najbliższym TechKlubie porozmawiamy natomiast o telewizji. Jednak nie publicznej czy prywatnej a… obywatelskiej! Czym jest TV obywatelska dowiecie się od Kingi Wiśniewskiej z ostródzkiego Stowarzyszenia Inicjatyw Możliwych Rzecz Jasna.

  • Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz o prelegentach znajdziecie na stronie TechKlubu => www.
  • Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Pamiętajcie jednak o obowiązkowej rejestracji poprzez portal evenea => rejestracja.
  • Wydarzenie możecie śledzić także na Facebook’u => wydarzenie FB.
  • Ponadto zapraszamy do naszej grupy TechKlub Olsztyn => grupa FB TechKlub Olsztyn.
  • Śledźcie też hashtagi #TechKlub #Olsztyn w mediach społecznościowych 🙂

* Wśród zarejestrowanych uczestników rozlosujemy techklubowe gadżety!

Kontakt:
Michał Szulc | 537-052-121 | olsztyn@technologielokalnie.pl


Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. Już teraz zobacz pełny program spotkań (Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Koszalin, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź). Więcej o TechKlubach na: www.techklub.pl