Luty 24, 2016

TechKlub Olsztyn #20

Wszystkich miłośników nowych technologii, mediów i marketingu zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu TechKlub Olsztyn.

techklub.pl/olsztynOBOWIĄZKOWA REJESTRACJA*

Tym razem na naszym spotkaniu podejmiemy temat bezpieczeństwa w sieci. Posłuchamy na temat aktualnych zagrożeń oraz dowiemy się jak uchronić się przed cyberprzestępcami. Specjalnie dla was na TechKlubie pojawi się Młodszy Aspirant Piotr Bojarowicz z Wydziału do walki z ceberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

TECHKLUBMARZECpink

  • Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz o prelegentach znajdziecie na stronie TechKlubu => www.
  • Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Pamiętajcie jednak o obowiązkowej rejestracji poprzez portal evenea => rejestracja.
  • Wydarzenie możecie śledzić także na Facebook’u => wydarzenie FB.
  • Ponadto zapraszamy do naszej grupy TechKlub Olsztyn => grupa FB TechKlub Olsztyn.
  • Śledźcie też hashtagi #TechKlub #Olsztyn w mediach społecznościowych 🙂

* Wśród zarejestrowanych uczestników rozlosujemy techklubowe gadżety!

Kontakt:
Michał Szulc | 537-052-121 | olsztyn@technologielokalnie.pl


Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. Już teraz zobacz pełny program spotkań (Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Koszalin, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź). Więcej o TechKlubach na: www.techklub.pl