Luty 5, 2016

TechKlub Olsztyn #19

Wszystkich miłośników nowych technologii, mediów i marketingu zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu TechKlub Olsztyn.

techklub.pl/olsztynOBOWIĄZKOWA REJESTRACJA*

Tym razem na spotkaniu przyjrzymy się naszemu olsztyńskiemu podwórkowi i zobaczymy jak wykorzystać technologię do zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa oraz do promocji naszego miasta.

Bezpieczny Olsztyn – Portal i aplikacja związane z bezpieczeństwem, zagrożeniami i sposobom zapobiegania ich skutkom. O szczegółach opowie Pan Paweł Drankowicz z Centrum Zarządzania Kryzysowego Miasta Olsztyna i Powiatu Olsztyńskiego.

Olsztyn 2.0 – Pięcioosobowa grupa z Olsztyna, która działa aby zmienić postrzeganie na temat naszego miasta. Są dumni z Olsztyna a my możemy być dumni z nich. O ich działalności opowiedzą Julita Kulesza i Dominika Górko.

Zobacz jedną z produkcji od Olsztyn 2.0 i dowiedz się za co Olsztynianie kochają nasze miasto 🙂

  • Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz o prelegentach znajdziecie na stronie TechKlubu => www.
  • Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Pamiętajcie jednak o obowiązkowej rejestracji poprzez portal evenea => rejestracja.
  • Wydarzenie możecie śledzić także na Facebook’u => wydarzenie FB.
  • Ponadto zapraszamy do naszej grupy TechKlub Olsztyn => grupa FB TechKlub Olsztyn.
  • Śledźcie też hashtagi #TechKlub #Olsztyn w mediach społecznościowych 🙂

* Wśród zarejestrowanych uczestników rozlosujemy techklubowe gadżety!

Kontakt:
Michał Szulc | 537-052-121 | olsztyn@technologielokalnie.pl


Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. Już teraz zobacz pełny program spotkań (Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Koszalin, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź). Więcej o TechKlubach na: www.techklub.pl