Styczeń 11, 2016

TechKlub Olsztyn #18

Wszystkich miłośników nowych technologii, mediów i marketingu zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu TechKlub Olsztyn.

techklub.pl/olsztynOBOWIĄZKOWA REJESTRACJA*

UWAGA! Tym razem TechKlub zawita do nowego miejsca – kawiarni TasBike Coffee Shop & Service (ul. Skłodowskiej Curie 12a/1). Ruszamy już w najbliższą środę – 13 stycznia o godzinie 18:00.

Tym razem naszymi gośćmi będą:

Krzysztof Piersa – Dziennikarz prasowo-internetowo-telewizyjny. Pasjonat fantastyki, anime i modelarstwa. W wolnych chwilach pisze opowiadania i scenariusze. Ostatnio napisał książkę „Komputerowy Ćpun” opowiadającej o jego największej pasji, która przerodziła się w uzależnienie – o grach komputerowych.

Jasiek Falba – Informatyk i programista, który porzucił pracę w sklepie komputerowym aby rozkręcić własny biznes. Wspólnie z bratem założył firmę w której tworzą klawiatury ErgoDox dla graczy. Właśnie o nich opowie na naszym spotkaniu.

Paula Gębicka – Kilka miesięcy temu zrobiła sobie jednak przerwę od pracy w naszym Stowarzyszeniu i wyjechała na kilkumiesięczny wolontariat w Gruzji. Tam miała okazję poznać inną kulturę oraz podpatrzeć niespotykane u nas technologie. Oprócz tego opowie wam pewnej swojej inicjatywie. Szczegółów jednak nie zdradzamy!

techklub 18

  • Szczegółowe informacje o wydarzeniu oraz o prelegentach znajdziecie na stronie TechKlubu => www.
  • Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Pamiętajcie jednak o obowiązkowej rejestracji poprzez portal evenea => rejestracja.
  • Wydarzenie możecie śledzić także na Facebook’u => wydarzenie FB.
  • Ponadto zapraszamy do naszej grupy TechKlub Olsztyn => grupa FB TechKlub Olsztyn.
  • Śledźcie też hashtagi #TechKlub #Olsztyn w mediach społecznościowych 🙂

* Wśród zarejestrowanych uczestników rozlosujemy kilka egzemplarzy książki „Komputerowy Ćpun” K. Piersy.

Kontakt:
Michał Szulc | 537-052-121 | olsztyn@technologielokalnie.pl


Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania, które poruszają kwestie wykorzystania nowych technologii w trzecim sektorze. W spotkaniach biorą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, biznesu, nauki i administracji. Już teraz zobacz pełny program spotkań (Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Koszalin, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź). Więcej o TechKlubach na: www.techklub.pl