Czerwiec 26, 2017

Startup Weekend Olsztyn #3

Czym jest Startup Weekend? Ideą tej imprezy jest zebranie spośród uczestników zespołu i wspólne stworzenie (w ciągu 54h) Startup’u – narzędzia, serwisu albo usługi.

Można tam spotkać ludzi z różnych branż i środowisk, programistów, marketingowców, grafików a przede wszystkim ludzie ze swoimi pomysłami. Na to wydarzenie może zgłosić się każdy kto tylko ma pomysł i chce wziąć udział w stworzeniu czegoś nowego. Bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania. Czyli także Ty!

Podczas SW będziecie mieli okazję zaprezentować swój pomysł szerszemu gronu, a jeśli się im spodoba, to zaprosić ich do swojej grupy i przystąpić do działania!

Wszystkie zespoły będą miały wsparcie mentorów, zarówno z Polski jak i spoza naszego kraju. Będą nimi inwestorzy i przedsiębiorcy, którzy w podobny sposób zaczynali swoją drogę do sukcesu.

54 godziny jakie mają do dyspozycji uczestnicy to czas na zapoznanie się oraz zaprojektowanie „wyglądu” swojego Startup’u. A kulminacyjnym momentem będzie zaprezentowanie go przed sędziami.

Dlaczego warto zgłosić się na Startup Weekend?
To okazja aby dać zaistnieć swoim pomysłom, zweryfikować je przed szerszym gronem oraz doświadczonymi przedsiębiorcami.To również możliwość nawiązania kontaktów, np. z przyszłymi współpracownikami, inwestorami lub wspierającymi ich ekspertami.

Wydarzenie wspierane jest przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie oraz Olsztyńskie Stowarzyszenie Informatyków Olcamp.

Kiedy? 7-9 lipca 2017
Więcej informacji na: swolsztyn.pl