Kalendarz

Cze
29
czw
Szkolenie: Jak się dobrze sprzedać i dostać wymarzoną pracę?
Cze 29@09:00 – 17:00

Rok szkolny i akademicki powoli dobiega końca. To najlepszy czas, by poszukać pracy na wakacje. Co zrobić, żeby się wyróżnić? Jak przejść przez rozmowę kwalifikacyjną? Jak przygotować niebanalne CV? Przyjdź na szkolenie, na którym poznasz kompendium wiedzy na temat szukania pracy. Jeśli jesteś na początku swojej drogi zawodowej, te tricki przydadzą Ci się nie raz!

Czego możesz spodziewać się na szkoleniu?

1. Przejrzymy nasze social media. Jak myślisz, co widzą osoby, których nie masz w znajomych? Co mogą sobie o Tobie pomyśleć? Na pewno panujesz nad tym co jest w sieci na Twój temat?

2. Pokażemy Ci jak można wykorzystać portale typu Linkedin i GoldenLine, by być wyszukanym przez potencjalnych pracodawców czy nawet headhunterów.

3. Jakie masz zdjęcie profilowe? Co masz na zdjęciu w tle? Co ono mówi o Tobie? Pokażemy Ci jak samodzielnie zaprojektować i wykonać ciekawe cover photo. Jeśli chcesz, nasz fotograf wykona Ci zdjęcie profilowe.

4. CV i list motywacyjny.
Co warto wpisywać? Z jakiego szablonu korzystać i skąd go legalnie zdobyć? Jak wykonać ciekawy szablon, jeśli nie mam zdolności ani programów graficznych? Jednym słowem – na szkoleniu stworzysz i dopracujesz własne CV i list motywacyjny. Będziesz mógł zapytać rekruterów co i jak warto w nim ująć oraz jakich błędó nie popełniać.

5. Rozmowa rekrutacyjna.
Jak przygotować się do spotkania? Jak się zachować? Na jakie pytania musisz sobie odpowiedzieć przed rozmową rekrutacyjną? Przeanalizujemy je wszystkie, żeby nic Cię nie zaskoczyło.

 

Cze
30
pt
Konkurs na logo KIWi
Cze 30@23:59
Konkurs na logo KIWi

Ten rok upłynie nam pod znakiem KIWi, czyli Klubu Integracji Wolontariusza!

Jego ideą jest zapewnienie wolontariuszom własnej i bezpiecznej przestrzeni, gdzie mogą przyjść, napić się herbaty, wymienić doświadczeniami czy bezpłatnie skorzystać z naszego zaplecza i wyposażenia. W ramach KIWi organizowane są spotkania „W REALU” a także szkolenia i warsztaty, których tematy sami możecie wybierać.

Zależy nam, aby w ESER “PIONIER” stworzyć społeczność aktywnych młodych ludzi, którzy będą mieli możliwość edukacji i realizacji własnych inicjatyw wolontariackich.

W związku z tym, ogłaszamy konkurs na logo naszego Klubu. W przyszłości chcemy opatrzyć nim nasze gadżety oraz  namalować je na jednej ze ścian naszego biura.

Jakie są nasze wymaganie wobec projektu?
logo musi zawierać podobiznę kiwi lub ukazywać dwuznaczność tego słowa (ptak + owoc);
logo musi zawierać nazwę klubu w formie: Klub Integracji Wolontariusza KIWi lub KIWi;
preferowane projekty w wektorach.

Zastrzegamy sobie możliwość niewyłonienia zwycięskiej pracy jak i modyfikacji zgłoszonego projektu (po otrzymaniu zgody od jego autora).

Dla autorów najciekawszych prac przewidujemy:
możliwość uczestnictwa w sesji zdjęciowej promującej wolontariat,
wsparcie coachingowe.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 czerwca.
Wysyłajcie je na adres: szemplinska@eserpionier.eu.

Lip
1
sob
Wymiana młodzieżowa
Lip 1@08:00 – Lip 9@22:00
Wymiana młodzieżowa

Po kilku latach wracamy do organizacji wymian młodzieżowych. Pierwsza z nich odbędzie się w Olszynie a udział w niej weźmie młodzież z Polski, Czech, Węgier i Hiszpanii.