Maj 25, 2017

Herosi poszukiwani!

Już po raz piąty szykujemy się do wydania kalendarza promującego wolontariat. Po Miss Wolontariatu (2012), wolontariacie międzypokoleniowym (2013), wolontariacie pracowniczym (2014) oraz wolontariacie młodzieżowym (2017) przyszła pora na pokazanie mężczyzn wolontariuszy. I już dziś możemy wam zdradzić, że motywem przewodnim będa herosi wolontariatu!

Kogo szukamy?
Przedewszystkim mężczyzn (w dowolnym wieku), którzy są wolontariuszami i/lub aktywnie działają w swoim lokalnym otoczeniu. Drugim warunkiem jest posiadanie specjalnych mocy i zdolności wolontariackich. W końcu heros wolontariatu to ktoś więcej niż zwykly wolontariusz!

Chcesz trafić do naszego kalendarza?
Napisz do nas maila w którym przekonasz nas, dlaczego uważasz się za herosa wolontariatu. Ze wszystkich zgłoszeń wybierzemy te najciekawsze a z ich autorami skontaktujemy się w sprawie ustalenia szczegółów oraz terminu sesji zdjęciowej.

Maile wysyłajcie na adres: szemplinska@eserpionier.eu. Czekamy na nie do 18 czerwca.

Nie jesteś pewien czy Twoje specjalne moce są wystrczające by konkurować z innymi herosami?
Nie martw się i uwierz w siebie! Nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z wolontariatem i nie możesz się pochwalić bogatym doświadczeniem lub długą działalnością to również czekamy na Twoje zgłoszenie. Kto wie, być może od tego zacznie się Twoja nowa wolontariacka przygoda?